• Свеж
Време на одмор Црвена и зелена топка играчка за кучиња

Време на одмор Црвена и зелена топка играчка за кучиња

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Време на одмор Црвената и зелена топка играчка е забавна црвена и зелена пискава топка која беше специјално направена за вашиот крзнен пријател да се придружи на вашата прослава на оваа специјална сезона. Оваа топка ќе има вашето куче ангажирано и среќно во текот на сите сезони со помош на пискарот. Вашиот омилен придружник со четири нозе е сигурен дека ќе помине безброј часови што се оддалечуваат на оваа џвакана топка, а големината на оваа топка го прави идеален за вклучување во забавна и возбудлива игра на Fetch меѓу вас и вашето куче. Донесете дома неколку навивачи за одмор за сите членови во вашето семејство оваа сезона со играчка за време на празник Црвена и зелена топка. Ние стоиме зад секој производ што го продаваме. Ако од која било причина вие и вашето куче не го сакате овој производ, ние ќе го замениме или ќе ви ги вратиме парите. Време на одмор Црвена и зелена топка играчка за кучиња : Squeaker ќе го задржи вашето куче ангажирано. Вашето куче ќе помине безброј часови што гушкаат на џваканата топка. Идеално за возбудлива игра на Fetch. Празнични црвени и црни бои. Јавете ни се со прашања или коментари на 1-877-307-2192 недела од 7 до 19 часот CST.

Детални спецификации

Додатоци на производи