• Свеж
Freestyle Revolution Graphic Graphic Mi and Compt Coutty сет, 6-парчиња, големини 4-12

Freestyle Revolution Graphic Graphic Mi and Compt Coutty сет, 6-парчиња, големини 4-12

DEN 479.36

Од стока
Во магацинот

Овој сет за графички мешавини и натпревари во слободен стил е совршен за изразување на нејзиниот стил. Забавен начин да се занимавате со секојдневните омилени-овој сет има три модни врвови за да се меша и да се совпаѓа со здолниште за влечење, шорцеви и хеланки, (замислете 9 фантастични погледи). Носете ги заедно или пар со предмети веќе во нејзиниот плакар за толку многу симпатични можности. Материјал : врвови : 100% памук; Хелеги : 95% памук/5% спандекс; Здолниште : 100% памук; Шорцеви : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Постави индудира : 3 врвови, 1 пар панталони, 1 пар шорцеви и 1 здолниште. Врвни карактеристики : пуловер; графички принт; кратки ракави. Крајни карактеристики : Повлечете еластична половината. Девојки графичка мешавина и натпревар со 6 парчиња облека поставени од револуција во слободен стил.

Детални спецификации

Додатоци на производи