• Свеж
Државни дами НЦАА руно

Државни дами НЦАА руно

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Државни дами на Луизијана, NCAA, бесплатно испорака на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Застани. Застани. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Prontеб на предната торбичка. Бренд : Прималена облека. Зашиени, вметнувања во боја на контраст. Графики за печатење на екран. Долги ракави. Худ. Худи со средна тежина погодна за умерени температури. Худ со влечење. Материјал : 60% памук/40% полиестер.

Детални спецификации

Додатоци на производи