• Свеж
Girlsорда девојки модни слаби фармерки, големини 5-18

Girlsорда девојки модни слаби фармерки, големини 5-18

DEN 287.68

Од стока
Во магацинот

Модниот тексас Jordордаче е совршен додаток на гардероба. Секогаш на тренд и секогаш со дополнително истегнување за целиот ден удобност. Кавга по полите. Затворање на летање на копчето. Слабиот отвор на нозете. Новости закрпи. Увезени. Машинско миење и суво суво.

Детални спецификации

Додатоци на производи