• Свеж
Касета со мастило со вредност од три бои, цијан, магента, жолта, инк-џет

Касета со мастило со вредност од три бои, цијан, магента, жолта, инк-џет

DEN 510.24

Од стока
Во магацинот

Hewlett Packard, еден од водечките брендови и производители на компјутерски печатачи и додатоци, го нуди кертриџот за мастило со фото-бои HP 60 серија HP 60. Во овој пакет со вредности, добивате триколор HP оригинален кертриџ со инк -џет и 50 листови сјајна фото -хартија. Можете да отпечатите до 50 листови или фотографии со големина четири на шест инчи користејќи ја оваа прифатлива кертриџ за мастило. Овој висококвалитетен пакет со кертриџ со инк-џет обезбедува печатење со супериорен квалитет по намалени трошоци, бидејќи не мора да ги купувате мастилото и хартијата одделно. Фото -трудовите што доаѓаат во овој пакет се лигнин и калциум карбонат бесплатно. Добијте одлична вредност за парите со овој пакет со фото вредност на сериите HP 60. HP 60 серии Photo Value Pack - HP Tri -Color Ink Castridge Chape Chapet : 50 чаршафи. Големина на хартија : 4 x 6 ". Заврши хартија : сјајна. Дебелина на хартија : 9 мил. Тежина на хартија : 210 g/mâ², 56 lb . Атрибути на хартија : без лигнин, без калциум-карбонат. HP Advanced Photo Papers. Пакетот со фото вредност од 60 серии одговара на вистинското мастило со вистинската хартија, за да ви даде фотографии со квалитет на лабораторија секој пат кога ќе печатите. Компатибилност на печатачот HP : HP Desk Jet D2545, D2530, F2420, F2440, F2430, F4480, F4440. HP Envy 100, 110, 111, 114, 120. HP Photosmart D110, C4780, C4795, C4650, C4640, C4680.

Детални спецификации

Додатоци на производи