• Свеж
Урбана продавница двострана технолошки џеб поставен лист со перница, близнак XL, бело

Урбана продавница двострана технолошки џеб поставен лист со перница, близнак XL, бело

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Еј ти, дали бараш да ја надополниш вашата игра за постелнина? Не гледајте подалеку од урбаната продавница двострана технолошки џеб поставен лист со перница! Достапно во близнаци/XL, полни и кралица и три прекрасни бои, бела, морнарица и сива боја, овој вграден лист е совршен за секоја спална соба или студентски дом. Но, почекајте, станува уште подобро - овој лист е изработен од 100% полиестер, што значи дека можете да го добиете најудобниот сон. И како да не беше доволно, овој вграден лист има и удобен технолошки џеб, совршен за држење на вашиот телефон или таблет додека сте пријатни во кревет. Кажете му збогум на Fumbling за вашиот телефон на подот наутро! Значи, без разлика дали сте ја гледаат вашата омилена емисија или се движите низ социјалните медиуми, урбаната продавница двострана технолошки џеб опремена со перници ве покрива - буквално! Карактеристики прекрасен двострана технолошки џеб дизајн за погодно да го држите вашиот телефон или таблет. Twin/XL вклучува два вградени чаршафи 39 "x 80" +12 "длабока и една стандардна перница 20" x 32 "со 3" преклопи во крајните полите. Машинска миење за лесно чистење и одржување. Доаѓа во три стилски бои : бела, морнарица и сива боја. Кажете му збогум на Fumbling за вашиот телефон на подот наутро со вашиот нов лист за технолошки џеб.

Детални спецификации

Додатоци на производи