• Свеж
Познатиот розов јуниорски костим за капење на грбот

Познатиот розов јуниорски костим за капење на грбот

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Пополнете го изгледот со појавување на бикини врвот или мешавина и натпревар. Ова дното на бикини се вклопува во центарот на грбот за ласкаво вклопување. Тој е нареден со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Пливање дно. Бикини одговара. Ruched Center Back. Целосно наредени. Увезени. Машинско миење.

Детални спецификации

Додатоци на производи