• Свеж
Нема граници со висок пораст на панталоните од пламен

Нема граници со висок пораст на панталоните од пламен

DEN 264.00

Од стока
Во магацинот

Овие високи панталони од без граници ја поставуваат шипката на стил со својата запалена силуета и финиш инспирирана од велур. Нагласена со супер мека и истегната ткаенина, овие пантолони од пламен удобно се движат со вас каде и да одите. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. висок пораст. Флејска нога. Повлечен стил. Еластична половината. Финиш сличен на велур. Супер мек со ткаенина за истегнување. 90% полиестер/10% спандекс. Машина за перење. Увезени. Панталоните од распрснување на јуниорите од без граници.

Детални спецификации

Додатоци на производи