• Свеж
DesignArt 'Череп со буемски wallиден часовник на пердуви

DesignArt 'Череп со буемски wallиден часовник на пердуви

DEN 1119.84

Од стока
Во магацинот

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, ова - Purple Bohemian & Eclectic - Circиден часовник. се отпечати на стотина проценти фирма алуминиум. Мазната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг часовник елегантен и современ стил. За ваша погодност, овој череп со часовник со пердуви пристигнува со вклучена батерија АА и е подготвена веднаш да се инсталира на вашиот wallид. Овој â Bememian & Eclectic Gurediven Roll часовник е достапен во различни големини, Â и гарантира дека е во центарот на вниманието на вашиот простор . Карактеристики. - 1 мм метал од алуминиумска оценка. - Достапно во Circleâ 23x23 29x29 36x36. - Висококвалитетната облога за сјај обезбедува длабоко живописни бои. - Рамката за монтирање создава илузија за лебдечки уметнички дела. - Вклучени се сите држачи за монтирање и упатства за виси. - Користете крпа за микрофибер за лесно чистење. - АА стандард за батерија вклучен со секоја нарачка. - без напор за инсталирање и обесена ултра сјајна завршница. Доаѓа со виси комплет и упатства. Вклучени батерии.

Детални спецификации

Додатоци на производи