• Свеж
Женски плус големина врвови чипка плетени туники блузи со долги ракави, обични проточни кошули

Женски плус големина врвови чипка плетени туники блузи со долги ракави, обични проточни кошули

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Детали за производот Едноставен, мек и прекрасен врв за есен, зима и пролет. Можете да го спарите со фармерки или нозе, одлично за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантен и кул. Оваа блуза со маица е супер мека, истегната и мала тежина. Извонредноста во изработката прави симпатичен изглед, покажува добра фигура. Карактеристики на производот - Избори во боја : зелена, црна, црвена боја - големина : xl, 2xl, 3xl, 4xl - измислица : 95% рајон, 5% спандекс - стил : пуловер - шема : цврста - вклопување : кутии одговара за лесно абење - деколте : Тркалезен врат - начин на живот : Обичен викенд - Тип на ракави : Долг ракав - половината : лабава - детали : чипка крпеница - Дизајн : Плетиран фронт и заден дел - Хемлин : Замав за замав - Погодна сезона : Пролет, есен, зимска ткаенина и грижа - 95% - 95% Рејон, 5% спандекс. - Рачна или нежна машина миење во ладна вода / не се суши од белиот / линијата. - Забелешка : чипката ќе биде лесна за закачување. Fit & Size - Fit : Опуштено вклопување - Водич за вклопување : Ture to Size. Погледнете ги информациите за големината на сликата за да ви дадете најголемо можно задоволство со оваа туника. Вклучен пакет - 1 Политика за враќање на блузата на жени - Предметите можат да се вратат или разменуваат во рок од 30 дена по приемот на сè додека не се измиени, неотворени и неискористени. Ткаенина пријателска за кожата - 95% рајон, 5% спандекс. Мека и затегната ткаенина, дише и одлично за носење цел ден . Надграден плус Дизајн на големина - Специјално дизајниран за жени со плус големина и прегента за породилно, долги ракави со поголема колката за да ги покриете маснотиите на рацете, чипка деколте за капчиња за да ја покажете вашата елеганција . Секси цветна чипка од јарем - У обликот Supersoft чипка дел од чипка декортиран на фронтот, покажете повеќе дама шарм во разни обични или формални прилики, префект облекување дома, канцеларија . Носење прилика - Нашата абење на тренингот на туники за плус големина жени совршени се вклопуваат со хеланки , jeans, shorts, pants, jacket and high heels, show your charm more when working, shopping, dating, travelling. Wearing Tips - Basic shirts, chic, loose fit and comfortable, perfect for cold days, easy to combine with jeans, Шорцеви, слаби хеланки за суптилен изглед.

Детални спецификации

Додатоци на производи