• Свеж
Brinley Co. Comенска удобна пена мулти -шема плетена рамен

Brinley Co. Comенска удобна пена мулти -шема плетена рамен

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Подготвен стан од Бринли Ко, детално опишано со топчеста во форма на мила и зашилен пети. Калида е изглед-каде и да е направен со мека плетена ткаенина дизајнирана со чуден принт. Подножје со пена од 4 мм ™ го завршува овој практичен удобен стил. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи