• Свеж
Време и време, женски и женски издвоени макси фустани за прикривање

Време и време, женски и женски издвоени макси фустани за прикривање

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Time и Tru's Tiered Maxi Cover-Up ве одржува стилски од сонце до сенка. Лесен и воздушен, овој фустан со боја на бои лесно се лизга на кој било костим за капење и е подготвен да ве однесе надвор од плажа. Деколтето за зачувување е елегантно и секси и ја покажува вистинската количина на кожа. Исклучиво на. Материјал : 62% Рејон/38% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Миди фустан; хитови веднаш под коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : деколте за халтер; нивоа; Модел на блокирање на бои. Прекривање на запрени за жени од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи