• Свеж
-Mobilesamsung galaxy a pro Charger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir -

-Mobilesamsung galaxy a pro Charger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir -

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот. USB кабли : 3,5 стапки. Адаптивно брзо полнење (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидови со висока моќност IXIR 2, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Адаптивно брзо полнење (брз полнач) CAR CARGER со адаптивната технологија за брзо полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици Или користете ја вашата апликација за навигација GPS, Micro-USB до USB кабел Овој кабел за брзина на микро-USB 2.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи. Адаптивно компатибилни уреди за брзо полнење (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе се наполни со нормална брзина без метеж. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и над-полнење. Автоматски престанува да се полне кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг живот . USB комплет за полнење : Комплетот за полнач за комбо IXIR вклучува 1x wallиден полнач и 2x микро USB до USB кабли. Преносен, мал и лесен. Ixir Combo Charger Поставете ги сите други не-најбрзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . адаптивна технологија за брзо полнење : Со IXIR Брзо полнење 2.0 (QC 2.0) технологија, (адаптивен брз полнач) вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи непосредна употреба на вашиот паметен телефон . Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за брзо полнење (AFC) компатибилни. Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Гаранција за замена на живот-поддршка и повеќе : IXIR нуди гаранција за враќање на пари без метеж за цели 30 дена. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!.

Детални спецификации

Додатоци на производи