• Свеж
Слатко сеќавање Карат Т.В. Сертифициран бенд за женски годишнина од бело злато од 10KT

Слатко сеќавање Карат Т.В. Сертифициран бенд за женски годишнина од бело злато од 10KT

DEN 5487.84

Од стока
Во магацинот

Овој прекрасен бенд за годишнината од акцентот на дијаманти во 10 KT Бело злато е романтичен начин да се каже "Те сакам. Feelе се чувствувате посебно и сакано во овој бенд за годишнината од акцентот на дијаманти. Зачувување на слаткиот сеќавање Дијамант Акцент 10kt бело злато годишнина од белите злато : дијамантски акцент10kt бело злато што може да се има во големини 5-8 за да можете да купите со доверба?

Детални спецификации

Додатоци на производи