• Свеж
Sulpell Industries Nobska Point светилникот Клифсајд крајбрежна архитектура wallидна плакета, 19, дизајн од Мелиса Хајат ДОО

Sulpell Industries Nobska Point светилникот Клифсајд крајбрежна архитектура wallидна плакета, 19, дизајн од

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Мелиса Хајат ДОО.

Детални спецификации

Додатоци на производи