• Свеж
Georgeорџ Машки свиленкаста руно салон џогери

Georgeорџ Машки свиленкаста руно салон џогери

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ. Изработени во неверојатно мека и свиленкаста измислица со пријатна половината за влечење, овие џогери се сигурен победник за вашата гардероба за викенд. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување; Заштитена нога. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови од странични споеви имаат најважни работи. Карактеристики : прилагодлива половината за влечење; Функционално летање на копчето. Fleece Lounge Joggers за мажи од Georgeорџ.

Детални спецификации

Додатоци на производи