• Свеж
Stuphel Industries секогаш ќе ве сака ексцентрична моделирана типографија Графичка уметност Неискрена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Доминика Годет

Stuphel Industries секогаш ќе ве сака ексцентрична моделирана типографија Графичка уметност Неискрена уметничка

DEN 7196.00

Од стока
Во магацинот

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно 3,5 инчи дебело дрво MDF. Секое парче е завршено и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Уметничките дела се однесуваат на : шема, типографија, секогаш ќе те сакам. Дизајн од Доминика Годе.

Детални спецификации

Додатоци на производи