• Свеж
Машки изшкуркани шорцеви за прошетки

Машки изшкуркани шорцеви за прошетки

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Шорцевите за маж во океанот, изшкуркани шорцеви за прошетки се суштински додаток на вашиот плакарот за топло време. Тие се изработени од удобна и издржлива ткаена мешавина од памук и најлон, и имаат шест пригодни џебови (два фронт, две страни, две назад) за да се држат до вашите најважни работи додека трчате низ градот, одејќи на Крстоносните Или уживање во скара во дворот со пријателите. Предниот дел на копчето, Zipper Fly и внатрешното влечење обезбедуваат привлечно, прилагодено вклопување. Овие карго -шорцеви се достапни во разновидни бои и работат добро во активни и обични ситуации. Океански тековни машка машка панталони за прошетки : 70% памук, 30% најлон. Шорцеви. Ткаена измислица. Копче пред и патент летаат. Внатрешно влечење. Две предни џебови. Две странични карго џебови. Две џебови на грбот. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно одделно, само не-хлорно белило ако е потребно, да се спушти суво ниско, топло железо доколку е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи