• Свеж
Декод 8 25 бронзен полистон лав табела за подножје, 1 парчиња

Декод 8 25 бронзен полистон лав табела за подножје, 1 парчиња

DEN 999.36

Од стока
Во магацинот

Decmode 8 "x 25 " бронзен полистон лав за пиедестал табела, 1-парче е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Практична, но стилска надградба што веднаш го воздигнува изгледот на вашата соба. Прикажете ги вашите растенија, декор или омилено уметничко парче на оваа прекрасно изработена маса за подножје. Обезбедете максимална просторија без да ја преполнувате земјата со оваа табела за подножје на лавот што може да се искористи за прикажување на вашата омилена скулптура, вазна или украсен предмет. Оваа ставка се испорачува во 1 картон. Погодно само за употреба во затворен простор. Оваа ставка се испорачува целосно собрани на едно парче. Максималното ограничување на тежината е 25 фунти. Ова е единечна маса за пијалоци со бронзена боја. Традиционален стил. Дизајнирано со суштината на безвременската софистицираност, каде богатите текстури од стариот свет и топли нијанси се собираат за рафиниран класичен вкус на недооценениот луксуз. Традиционална бронзена табела за пиедестал изработена од здрав и квалитетен полистон. Табела за подножје на лав, која доаѓа во бронзена завршница што го надополнува секој мебел и парче акцент. Оваа зачудувачка табела за подножје се одликува со дизајн инспириран од лав со детални карактеристики на лицето, заедно со тркалезен врв и тело со брановидна шема. Табелата за подножје мери 7,65 L x 8,70 W x 24,55 H инчи и тежи 9,70 фунти. Нашата табела за подножје на тенок цилиндар има комплетно врежана глава на лавот на форма на пилар, со детални гребени околу основата и рамна тркалезна таблета. Избришете чиста со сува крпа. Металниот материјал на ова парче акцент е заварен и извајана за да се создаде впечатлива декорација инспирирана од овошје. Традиционален стил. Decmode 8 "x 25" бронзен полистон лав за пиедестал табела, 1-парче прави совршен додаток на кој било дом.

Детални спецификации

Додатоци на производи