• Свеж
3М комерцијална лента Див. Про 12,5 Ламинатор, 12.3 Ма ширина на документ, дебелина на документот на Mi MA

3М комерцијална лента Див. Про 12,5 Ламинатор, 12.3 Ма ширина на документ, дебелина на документот на Mi MA

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ламиниране Scotch ™ Pro 12 1/2 "Ламинатор. Создадете професионални, високо квалитетни, ламинирани документи. За употреба со термички ламинирачки торбички до ширина до 12,3", вклучувајќи ја и големината на менито, правната големина, големината на буквата и големината на визитната картичка. Топлински торбички дебели 3 до 6 мил. Премиум дизајнот вклучува лесни за употреба LED контроли на допир и светлина што се вклучува кога машината е подготвена. Тип на снабдување со ламинатор : топло; Користете оценка : Честа; Електричен/рачен/ : електричен; Максимална дебелина на документот : 6 мил. Оваа 3М/комерцијална лента Див. Pro 12.5 "Ламинатор, 12.3 " Максимална ширина на документот, дебелината на документот од 6 мил. е одлична ламинатори, машини со намалена цена под 210 долари што не можете да ги пропуштите. Термички ламинатор добива брзи професионални резултати, секој пат . вклучува технологија никогаш не џем за да спречите метеж и да ги заштитите вашите предмети од оштетување . Инстант погодност со едно минутно време за загревање . процеси на машини со четири ролери на 18,1 "во минута брзина на ламинирање и брзина на ламинирање и Три поставки за топлина . Создадете високо квалитетни, ламинирани документи за професионално ниво . За употреба со термички ламинирачки торбички до 12,3 "широки, вклучувајќи менија, правна големина, големина на буквата и деловни картички . Користете со термички торбички дебели 3-6 мил . Премиум дизајнот вклучува лесни за употреба LED контроли на допир и копче што се претвора во зелена боја кога машината е подготвена . Вклучува скриено складирање на вграден кабел и лента за внесување на преклопување . Автоматско исклучување по еден час неактивност помага во зачувувањето на енергијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи