• Свеж
Сет за женски кошули Terra & Sky, пакувања

Сет за женски кошули Terra & Sky, пакувања

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Удобна облека што е кул и случајна. Terra Ribbed Scoop вратот; стил на пуловер; кратки ракави со капка рамо; Супер-меко чувство. Карактеристики на панталони : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; два предни џебови; исечена должина; Супер-меко чувство. Џемпери и исечени панталони поставени за жени со плус големина од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи