• Свеж
Екипажот на екипажот на Палм Бич Преголема водоотпорна кабана брилијантно ќебе

Екипажот на екипажот на Палм Бич Преголема водоотпорна кабана брилијантно ќебе

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Паметно водоотпорно ќебе со големина на семејство со пондериран агол. Одлично за плажа, концерти на отворено или дури и излети во паркот. Нашето премиум брилијантно ќебе е со големина на семејство и удобно се вклопува до пет возрасни. Пондерирани и отстранливи џебови на аголот обезбедуваат дека не мора да ги пополнувате аглите на вашето ќебе со чевли и торби само за да го спречите да лета. Има три паметни слоеви составени од 100% памук на врвот за мекост, кадифен амортизација и водоотпорен под, така што сите остануваат суви. Исто така, има водоотпорен џеб за лесен пристап за вашиот телефон, клучеви и готовина. Брилијантното ќебе се склопува во себе за лесен транспорт! Лента за рамо за да можете да го носите насекаде, најдоброто ќебе на отворено! Исто така, вклучува и соодветна влажна торба за сонце блок или костуми за капење. Вклучува : • Совпаѓање на влажна торба • 4 Карактеристики на производот за торбичка со песок : • Машината што се мие/суво на воздухот • Пондерирани и отстранливи џебови на аголот. • Лесен пристап за лесен пристап за вода за вашите скапоцености • Набори во себе за лесен транспорт • Увезена- Кина • 100% памучен врв/литература-средно/100% водоотпорно полиестерско дно вклучува : • Совпаѓање на влажна торба • 4 Карактеристики на производот за торби за песок : • Машина за миење/суво на воздух • Пондерирани и отстранливи џебови на аголот. • Лесен пристап за лесен пристап за вода за вашите скапоцености • се преклопува во себе за лесен транспорт • Увезена- Кина • 100% памучен врв/мачкање-средно/100% водоотпорно полиестерско дно.

Детални спецификации

Додатоци на производи