• Свеж
Силвертон сина и жолта печатена стаклена мониста нараквица со екстендер, 7,5

Силвертон сина и жолта печатена стаклена мониста нараквица со екстендер, 7,5

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Донесете внимание на вашиот пат со овие монистра во стилот на занаетчиски стил во нијанси кои донесуваат свеж привлечност кон оваа нараквица што привлекува очи. Заврши со сребрен ланец на змии. Силвертон сина и жолта печатена стаклена мониста нараквица со екстендер.

Детални спецификации

Додатоци на производи