• Свеж
Skylink атоми ATR-1612CK HPF ланец погон гаража на вратата на вратата со екстремно тивок DC мотор

Skylink атоми ATR-1612CK HPF ланец погон гаража на вратата на вратата со екстремно тивок DC мотор

DEN 2637.92

Од стока
Во магацинот

Отворачот на вратата од гаражата Skylink со моќен мотор 1/2 HPF DC со траен погон на ланец обезбедува исклучително тивки операции. Патентиран систем за погон на погон спречува неовластен влез во пробивање, давајќи ви мир на умот. Вграденото LED светло обезбедува долготрајно осветлување, без потреба да се заменат светилките. Вклучува 1 далечински управувач, безжична тастатура, безбедносен инфрацрвен сензор и луксузна wallидна конзола. Автоматски тајмер за затворање на функцијата. Работи со далечински управувач.

Детални спецификации

Додатоци на производи