• Свеж
Хајлендс луксузно породилно сечење

Хајлендс луксузно породилно сечење

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Со густо, меко ткаење и грациозно, до минутни стилови, ова породилно грло е совршена алтернатива на затрусна јакна или досаден блејзер. Женствено и ласкаво, додава современо чувство на секој изглед. Спарен со накит за изјава, овој грмушка работи како вечер на најсекси фустан или здолниште, или облечете го со недооценети додатоци за проучена дневна случајност. Ставете заедно и гламурозно, исто така е топло и пријатно! И затоа што ова е од облека за удобност 24/7, знаете дека ова гушкање е исто така супер удобно. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Добијте глам, 24/7 начин! CF354 M. Чад. Гуши. Со густо, меко ткаење и грациозно, до минутни стилови, ова породилно грло е совршена алтернатива на затрусна јакна или досаден блејзер. Женствено и ласкаво, додава современо чувство на секој изглед. Спарен со накит за изјава, овој грмушка работи како вечер на најсекси фустан или здолниште, или облечете го со недооценети додатоци за проучена дневна случајност. Ставете заедно и гламурозно, исто така е топло и пријатно! И затоа што ова е од облека за удобност 24/7, знаете дека ова гушкање е исто така супер удобно. Машинска миење за ваша погодност, се спакува како сон за патување. Добијте глам, 24/7 начин!.

Детални спецификации

Додатоци на производи