• Свеж
Слупел дома декор Изола Бела гроздобер постер за пијалок дизајн платно wallидна уметност од Марчело Дудович

Слупел дома декор Изола Бела гроздобер постер за пијалок дизајн платно wallидна уметност од Марчело Дудович

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : Мерки за ставка 24 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - префабрикувани да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додаток на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галерија. Висок квалитет на печатење На платно, беспрекорно испружено и затегнато до трајни рамки отпорни на смалување . Дизајн од Марчело Дадович.

Детални спецификации

Додатоци на производи