• Свеж
Едноставно Дејзи Брејди мониста во зелена торба за перење

Едноставно Дејзи Брејди мониста во зелена торба за перење

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Уживајте во нов стил оваа сезона со торба за перење на Brady Beards од нашата фанки џанки колекција. Вие сте обврзани да го обожавате шармот и стилот на оваа торба за перење алишта со цврста лента! Комбинацијата на светли бои и шармантните дизајни од оваа колекција сигурно ќе ве воодушеват. Едноставно Дејзи Брејди мониста 28 x 36 инчи зелена торба за перење : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Детални спецификации

Додатоци на производи