• Свеж
Преносна скара од 35 парчиња Најдобриот вкус на скара

Преносна скара од 35 парчиња Најдобриот вкус на скара

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашето дете дар на готвење! Уживајте во времето на игра на еден сосема нов начин со нашиот комплетен минијатурен сет за игра во кујната! Нашиот сет за игра доаѓа спакуван со секакви кујнски предмети, вклучувајќи : прибор за јадење, храна, садови и звуци и светла со напојување со батерии. Исто така, вклучува игра пари за да може вашето дете да ги научи основите на валутата! Нашиот сет за игра нуди одлична едукативна вредност, како и долги часови на забава, бидејќи вашето дете ги учи кривките и испадите на готвење и подготовка. Помогнете му на вашето дете да ужива во чудата од подготовката на храна денес! Компактен, upscale hamburger Stand (35 парчиња) дизајнирани да развијат интеракција родител-дете, играње со пријатели и алатки за играње улоги во градинка. Дајте му на вашето дете потребните алатки за да развие интерес за готвење!. Нежниот дизајн на површината обезбедува безбедна игра на детето. Им помага на децата да ги прошират своите знаења, развивајќи вештини за комуникација и соработка . Вклучете пари валута за да им помогнете на децата со концепти за пари . Компактен и лесен за да се стави настрана кога ќе заврши времето!. Направени од трајни 100% безбедни материјали кои обезбедуваат безбедност и издржливост на децата. ASTM тестиран и овластен.

Детални спецификации

Додатоци на производи