• Свеж
Уникатни поволни цени, женски плус големина цветник на вратот на вратот, боемски миди фустани

Уникатни поволни цени, женски плус големина цветник на вратот на вратот, боемски миди фустани

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Цветен фустан што е доволно елегантен за вашето слободно време. Дизајнот на V-вратот и смокот на половината се доволно дишат за да одвојат случајно време. Овој боемски фустан од половината со миризба со чевли со средни потпетици го покажува вашиот уникатен шарм од град до плажа ден и ноќе. В-вратот и цветното печатено дизајнирање се совпаѓаат со половината на половината, декор на копчињата, ракавите на пламен и поставените печатени полите за да ве направат поубава и женствена гроздобер шик. Girth половината girth1x 48 3/8 37 3/42x 51 5/8 413 X 55 1/8 44 1/24x - 58 5/8 - - 48 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина цветни v вратот Смок на половината, боемски миди фустани 100% рајон. Увезени. Редовно вклопување. Замачкана половината. Краток ракав. Моделот е 5'6 ", 180 фунти одговара на големина 1x. Машината миење ладно со слични бои.

Детални спецификации

Додатоци на производи