• Свеж
Време и тока тока Анита хобо

Време и тока тока Анита хобо

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Ако барате да ги организирате своите работи безбедно и стилски, но не сакате да носите голема торба околу целиот ден, проверете ја торбата Анита Хобо од време и Тру. Се одликува со поштенски џеб и џеб за размавта Velcro од предната страна што овозможуваат лесен пристап до вашите мали предмети. Двете главни прегради се со патент за безбедно складирање, додека лентата за рамо е прилагодлива за совршено вклопување. Оваа чанта со средна големина е достапна во тексас, цветни обрасци, ленти и многу повеќе. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот живот на модерната жена. Од случајно до официјално, секогаш ќе имате парче за да ве видиме низ врвовите и долините во вашиот живот, истовремено зачувување и славење на вашето вистинско јас. Време и тока тока Анита Хобо : 100% памук. Хобо чанта. Средна големина . Velеб од велкро и џеб од поштенски патент од предниот дел. Faux кожа трим. Две патенти главни прегради. Прилагодлива лента за рамо. Достапно во разновидни стилови. Избришете чисто со крпа.

Детални спецификации

Додатоци на производи