• Свеж
Време и време женско плетено плетено миди здолниште, големини xs-xxl

Време и време женско плетено плетено миди здолниште, големини xs-xxl

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Едно здолниште, многу начини, да! Ребрестиот плетен миди здолниште од време и TRU се ажурира со ласкава колона силуета, украсно копче за копче и предниот дел - шик и доволно лесен за викенд -џант со вашите девојки, но сепак е доволно полиран за да се носи во канцеларијата. И практичната хелија е совршена за оние кои се малку свесни за изложување на премногу нога. Спарете го вашиот со бујни чизми и детали за декоративно копче за координативно време; предниот отвор. Women'sенски ребро плете миди здолниште од време и Tru.

Детални спецификации

Додатоци на производи