• Свеж
Ханес - Creationsенски креации на телото за прилагодување на градниот градник, стил L132

Ханес - Creationsенски креации на телото за прилагодување на градниот градник, стил L132

DEN 191.20

Од стока
Во магацинот

Крајната во интимните. Со мазни чаши и мекото подлога, овој градник ги подобрува вашите криви во незаменлив стил. Предниот дел од фрлањето ви дава слобода да носите повеќе откривачки мода без да жртвувате поддршка и покриеност. Свилен мазен, со мек допир против вашата кожа. Детали за производот : Облека Ханес. Intенски интим. БРА за креации на телото. Подложни чаши со подлога. Прилагодливо затворање на предниот дел. Прилагодливи ленти. Стил #L132. Ткаенина (надворешна чаша) : полиестер. Ткаенина (подлога за чаши) : Полиуретанска пена. Ткаенина (назад) : најлон, спандекс. Ткаенина (постава за чаши) : полиестер, памук. Грижа : миење на рацете; линија суво. Исто така достапни во повеќето продавници на Вол-Март.

Детални спецификации

Додатоци на производи