• Свеж
Бојд спиење Миа Постелнина панел тапацирана платформа за кревети, сина, крал

Бојд спиење Миа Постелнина панел тапацирана платформа за кревети, сина, крал

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Рамката за кревети во платформата на Boyd Sleep Mia е чиста, елегантна платформа за кревет со трим за нокти. Со копчето за лежење на ленени со копче, МИА испорачува класа и стил во вашата спална соба или соба за гости. Одликувајќи се со целосен систем на SLAT, овој кревет може да се користи со или без пролет или фондација кутија. Креветот на платформата Миа од Бојд Спил е достапен во сина, беж и сива боја, само во големини на кралот и кралицата. Затегната постелнина за постелнина со ленти со глава на ноктите странични крилја. 47 "Висина на главата. 88,6 "W x 86" L x 47,5 "H; Кралица - 66,5 "W x 86" L x 47.5 "H. Site to Stop Pickup Note : Оваа ставка е спакувана во голема кутија што може да не се вклопи во возило со стандардна големина. Ве молиме, проверете дали имате голем автомобил или камион за камион за Продавница за пикап . Големина на кутијата : Кинг - 82,5 "L x 31.9" W x 4.33 "H; Кралица - 66,4 "L X 31.9" W X 4.33 "H.

Детални спецификации

Додатоци на производи