• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Giraffe Canvas Art by Dawgart

Трговска марка ликовна уметност Giraffe Canvas Art by Dawgart

DEN 1530.08

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентација на безжично во различни големини, ова подготвено, уметничко дело завиткано од галерија, има шарен портрет на жирафа. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

Детални спецификации

Додатоци на производи