• Свеж
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Графики запечатени со топлина. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. 1/4-Зип. Официјално лиценциран. Лесен врв погоден за благи температури. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици. Материјал : 100% полиестер. Исмејувачки врат. 1/4-Зип. Долги ракави. Дизајн на вселенско-боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи