• Свеж
Дизел браќа Дизел брат за кратки ракави за машка маица, до големина 3XL

Дизел браќа Дизел брат за кратки ракави за машка маица, до големина 3XL

DEN 400.00

Од стока
Во магацинот

Станете член на екипажот на Дизелселерц со оваа прекрасна кошула со црвен автомобил што ја покажува "Дизел браќа сопствени камиони " со череп графички отпечатен низ американското знаме со црн фонт. Графички маж на Мурка Дизел.

Детални спецификации

Додатоци на производи