• Свеж
Шампион за мажи за мажи во голема и висока машка маичка, големини до 6x

Шампион за мажи за мажи во голема и висока машка маичка, големини до 6x

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Секогаш во сезоната Jerseyерси 100 проценти памучна маица од Шампион има удобен екипаж со подобро од кога и да било и се чувствува дека е достапна во 2-пакет сега Шампион 100 % тежина на тежината со кратки ракави на тежината; Атлетски вклопување преку рамената и телото; Машин миење; Задна лента на вратот; лево вез на градите; Краток ракав; 2 -Покан.

Детални спецификации

Додатоци на производи