• Свеж
Седум машки тенок директен Jeanан

Седум машки тенок директен Jeanан

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Seven7 Seven7 Slim Straight Five Five Pocket Jean е дизајниран за современиот човек. Дизајнирано во САД. Овој пар е сериозно удобен во тексас за истегнување на моќност, кој е на возраст до совршенство . многу удобниот тексас на истегнување што е навистина лесно да се движи наоколу и во искушение никогаш да не се соблече.

Детални спецификации

Додатоци на производи