• Свеж
Момци на Рајтс 4- & Хаски рециклираа атлетски шорцеви, 4-пакувања

Момци на Рајтс 4- & Хаски рециклираа атлетски шорцеви, 4-пакувања

DEN 320.00

Од стока
Во магацинот

Овој пакет со Active Cholorlock Active Boylblock Active - Pack е токму она што вашиот мал спортист треба да го задржи неговиот активен животен стил! Прекрасно за секојдневна игра, овој сортен пакет со шорцеви за момчиња содржи 4 пара, секој изработен со 100% рециклиран полиестер. Рециклиран полиестер е човечка ткаенина, изработена од постојна пластика, како што се шишиња со вода, кои се претвораат во мека, но издржлива ткаенина што е направена да трае. Без разлика дали вашето малечко се упати кон паркот или само ќе се одмори, тој ќе остане кул и удобен благодарение на лесната и ткаенината за дишење на перформансите, покриената еластична лента за половината и дизајнот без ознаки. Задебелени контрастни странични панели додаваат поп боја за да може вашиот мал спортист да се чувствува и да изгледа најдобро. Угостителство за зафатената мајка и штедливиот купувач, овие шорцеви се продаваат во пакет со вредност од 4 артикли, и се достапни само на Интернет. Задржете се на овој Boys Boylblock Active Active Short - 4 пакет што е сигурно да остане во чекор со вашето мало момче кое е секогаш во движење! 100% рециклиран полиестер. Пакетот вредност 4 вклучува 4 шорцеви. Активно вклопување. Покриена еластична лента за половината. Се вклопува веднаш над коленото. Влага за губење. Етикета без ознаки за дополнителна удобност. Машина за перење.

Детални спецификации

Додатоци на производи