• Свеж
Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, флатер за ракав, предниот фустан, месеци - 5t

Детето на моето дете на Картер, бебе и дете, флатер за ракав, предниот фустан, месеци - 5t

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Запознајте го нејзиниот нов фаворит за деновите на облекување! Има многу да се сака во врска со овој симпатичен фустан од моето дете на Картер. Изработено е со меко измиено памучно твил за удобно чувство, дизајн на предноци, симпатични ракави за треперење и сладок, шарен кариран принт. Ура за лесни едноделни облеки! 100% памук. Флетер ракави. Сето тоа карирано. Плакета на предните копчиња. Големини 12м-5Т. Машина за перење. Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи