• Свеж
Трговска марка ликовна уметност k- патрола голема-005 платно уметност од Дин Русо, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност k- патрола голема-005 платно уметност од Дин Русо, црна мат, црна рамка

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „К-9 патрола голема-005“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, Црна рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Детални спецификации

Додатоци на производи