• Свеж
Едноставно Дејзи 16 16 Трипл сурфање геометриски принт на отворено

Едноставно Дејзи 16 16 Трипл сурфање геометриски принт на отворено

DEN 543.84

Од стока
Во магацинот

Украсете ги и персонализирајте ги вашите отворени простори со перници од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено. Ткаенината отпорна на временските услови и уникатниот стил ќе го подобрат вашиот простор за живеење на отворено. Едноставно маргаритка 16 "x 16" Тројно сурфање геометриски принт на отворено перница : 16 "x 16" отворено декоративна перница. Материјал : полиестер. Пополнете содржина : faux down. Хипо-алергичен. Зашиено затворање. Лесно за чистење. Дел од колекцијата на едноставно Дејзи на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи