• Свеж
Чудо девојки девојки деца тешки слаби фармерки, 2 пакувања, големини - и плус

Чудо девојки девојки деца тешки слаби фармерки, 2 пакувања, големини - и плус

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Заокружете ја нејзината гардероба со слаби фармерки од Wonder Nation! Удобна висока половината и трендот Скини Фети ги стави овие фармерки на врвот на нејзината ротација. Предните и задните џебови ги одржуваат најважните работи додека таа минува низ нејзиниот ден. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Skinny. Затворање : Zip Fly; Затворање на копчињата. Ockебови : Стил од 5 џеб. Kid Thard : дизајниран со прилагодлива половината за совршено вклопување и долго абење; Завршено со малку истегнување ткаенина за лесно движење . Карактеристики : светло рипување и поправка вознемирувачка; Цела должина. Слаби фармерки за девојчиња од чудо нација.

Детални спецификации

Додатоци на производи