• Свеж
Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

Terra & Sky Women's Plus Size Double Clain Tie Front Tank

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Овој разноврсен врв од Terra & Sky има опции за стилизирање за да одговара на поставката. Стилот за инспириран од резервоарот без ракави е обележан со затворање на копчето и завршена завршница, додека предниот акцент на вратоврска може да се плете или да се остави да се одмори за повеќе полиран изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'11 ", половината : 34", биста : 41 ", колкови : 45". Моделот носи големина 1x. Затворање на копчињата. Јака. Без ракави. Детали за вратоврска. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Плус големина на женското копче за врзување на предниот резервоар од Terra & Sky.

Детални спецификации

Додатоци на производи