• Свеж
Вештачка трева трема вештачка трева за балкон за миленичиња балкон затворен килим

Вештачка трева трема вештачка трева за балкон за миленичиња балкон затворен килим

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Тревата на иднината е тука : елегантни инженерски лопати и еколошки иновации на нозе. Облечете го вашиот простор со Allgreen тремот! Тоа е идеална еколошка алтернатива за трева од толку многу причини. Внатрешен или на отворено, можете да користите Allgreen тремот каде било затоа што е стабилен и нежен во исто време. Бесплатно без хемикалии и токсин, безбедно е за вашето семејство и миленичиња. Отпорна на временски услови и УВ-заштитена трева од трева изгледа природно зелена, никогаш нема да избледи, никогаш нема да искине и трае долго. Можете да уживате во вашиот тепих со зелена трева до 25 години и со 15-годишна гаранција, ќе се осигураме дека вашата трева останува во совршена состојба! Вградениот дренажен систем исцедува 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето. Не грижете се за дождот што предизвикува барички или мувла затоа што течноста лесно ја одминува тревата. Нема потреба да вода, коси или да ја одржуваме нашата трева душек! Едноставно користете сапун и вода за да изгледате свеж и чист. Дебела и бујна, алгрина трема синтетичка трева трева има голем број на типови на сечилото и обрасци на чеша. Постојат најразлични ширини на Xustom за да изберете од : 15 стапки, 10 стапки, 7,5 стапки или ролни од 5 стапки. Добијте сопствена големина за да одговара на вашиот уникатен животен стил. Нашиот лажен килим за трева е совршен за украсување на вашиот двор, покрив, базен и балкон. Проверете го разновидниот спектар на производи за трева што е еколошки производи со пребарување на All Green! Одрекување : Нашата сопствена исечена трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку дури и ако купите две со иста големина на трева. All Green Porm 10 x 73 стапки вештачка трева за балкони за миленичиња балкон затворен/надворешна површина килим, боја може да варира : нашата трева е чувствителна за боја. Можно е сенката да се разликува малку, дури и ако купите две од истата пред-пресечена трева . еко-пријателска : нема отпадоци од јаглерод, нула хемикалии и без токсин. Нашата вештачка трева од 10x73 стапки е идеална за внатрешна или надворешна употреба во станбени и комерцијални области со тежок сообраќај . Трајни : Изграден да трае со УВ-заштитен, прецизно шиење и материјал отпорен на временски услови. Водата тече од тревата трева лесно за да се спречи мувла и барички кога врне дожд . лесно се чисти : само цревете го лажниот килим со вода и сапун. Вградениот дренажен систем се оддава 23 литри течност на час што го олеснува одржувањето . Долготрајни : All Green тремот ќе трае до 25 години и ќе дојде со 15-годишна гаранција. Изберете од нашите големини на трева или да добиете прилагодено вклопување за вашиот покрив, балкон или внатрешен двор.

Детални спецификации

Додатоци на производи