• Свеж
Гаранималс бебе момче со краток ракав графички каросерија, големини 0- месеци

Гаранималс бебе момче со краток ракав графички каросерија, големини 0- месеци

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Симпатична графичка е предна и централна на овој краток ракав бебе основно од garanimals. Овој каросерија, направен во мека, дишената мешавина од памук, е дизајниран со копчиња за прицврстување на дното, правејќи брзи промени во гардероба лесно за родителите и бебето. Спарете го овој каросерија со други парчиња Garanimals како џогири или шорцеви и неговиот стил на игра е подготвен. Машина што се мие со деколте на вратот на екипажот. Исклучиво на. Garanimals бебе момче со кратки ракави графички каросерија, големини 0-24 месеци. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Деколте : Екипаж со копчиња за прицврстување на рамото. Затворање : Копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени. Ракави : Кратко. Карактеристики : Предна графика. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Пол Машки. Продаден исклучиво на.

Детални спецификации

Додатоци на производи