• Свеж
Координативната џемпер за време и време на жените

Координативната џемпер за време и време на жените

DEN 223.52

Од стока
Во магацинот

Координирањето на одвојувањето е новата униформа на Loungewear без разлика дали се враќате дома или трчате брзи грешки. Започнете овде со оваа француска џемпер од Тери од време и Тру изработена во мека, дишејќи памук за целодневна удобност. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : долги ракави на Раглан. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Француски Тери Дизајн. Женски џемпер со долги ракави од време и Тру.

Детални спецификации

Додатоци на производи