• Свеж
Колекција за слатки домови, затегнати столици за столче за лулка, сет црно

Колекција за слатки домови, затегнати столици за столче за лулка, сет црно

DEN 336.00

Од стока
Во магацинот

Со зафатена конструкција, нашиот сет за перниче за столче за лулка ја носи релаксацијата на столчето за лулање на ново ниво. Перницата на седиштата и задната перница работат заедно за да ве обвиткаат во удобност. Обезбедена е реверзибилна перница за грб. Мерки 21 "x 17" x 3 "и има четири врски. 100% полиестерско покритие и поддршка за не лизгање. Машинско миење ладно, не бели или железо, не се сува суво без топлина.

Детални спецификации

Додатоци на производи