• Свеж
& T HTC Wildfire S Charger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

& T HTC Wildfire S Charger Fast Micro USB 2. Кабелски комплет од IXIR -

DEN 383.84

Од стока
Во магацинот

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. IXIR производите доаѓаат со гаранција за замена на живот. USB кабли : 3,5 стапки. Адаптивно брзо полнење (Брз полнач) Wallиден полнач со полначот на wallидови со висока моќност IXIR 2, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно наполнет и подготвен за одење. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Адаптивно брзо полнење (брз полнач) CAR CARGER со адаптивната технологија за брзо полнење за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути, додека остварувате повици Или користете ја вашата апликација за навигација GPS, Micro-USB до USB кабел Овој кабел за брзина на микро-USB 2.0 за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за полнење и синхронизација на податоци. Компатибилен и со адаптивните полначи за брзо полнење и полначи за автомобили и со само редовни уреди за полнење што даваат стапка за полнење 2 засилувачи. Адаптивно компатибилни уреди за брзо полнење (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе се наполни со нормална брзина без метеж. Работи со адаптивно брзо полнење (AFC) компатибилни уреди кои ги синхронизираат и пренесуваат датотеките преку кабел за податоци за микро-USB. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. AT&T HTC Wildfire S Charger Fast Micro USB 2.0 кабелски комплет од IXIR - (Брз wallиден полнач + полнач за брз автомобил + 2 кабел).

Детални спецификации

Додатоци на производи