• Свеж
Атлетски работи женски шорцеви од мрежа

Атлетски работи женски шорцеви од мрежа

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Служливите шорцеви од мрежа се задолжителни за да останат активни, да легнат или да работат со работи. Овие удобни шорцеви од мрежа од атлетски дела се одлични за секојдневно носење. Измешајте и совпаѓајте со вашите дуксери, маички и активни врвови со патики за да го завршите вашиот изглед. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. Затворање : влечење на стилизирање со еластична лента за половината и влечење за додадена удобност. Карактеристики : Удобни детали за мрежа. Атлетски работи мрежни шорцеви за жени.

Детални спецификации

Додатоци на производи